Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (SOFT), Dětská, S

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určených pro začínající hráče ledního hokeje Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním... více informací »
Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (SOFT)
Značka: Winnwell
390 Kč
DO OBCHODU >
Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určených pro začínající hráče ledního hokeje Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním...

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určených pro začínající hráče ledního hokeje

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určených pro začínající hráče ledního hokeje. Jedná se o levné, ale zároveň velmi kvalitní chrániče loktů, které jsou pohodlné, dobře padnou, ale zároveň poskytnou očekávanou ochranu. Označení HARD znamená, že chrániče jsou klasického zpracování z tvrdé skořepiny. Jedná se o oblíbené chrániče za nejlepší cenu! Lokty WINNWELL AMP500 jsou vybavené technologií CLEANSPORT NXT, která odér pouze nemaskuje, ale eliminuje ho a předchází jeho vytváření. To je z hlediska životnosti výstroje klíčové.

Specifikace

Biceps: Pěna s jednou hustotou
Předloktí: Segmentové předloktí zesílené w/ PE (plastové) vložky
Popruhy: 2dílný páskovací systém – Elastický biceps a předloktí překrývají zámek popruh
Skořepina:  Spoje PE (plast) víčko


Unikátní a žádaný produkt Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (SOFT), Dětská, S jde sehnat bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci hokejové chrániče loktů! Máme pro vás ještě další zboží z naší rubriky ve výhodné akci!

Tento kvalitní a levný kus Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (SOFT), Dětská, S od společnosti s dlouholetou tradicí Winnwell jde nakoupit již dnes až neuvěřitelně levně. Cena již od 390 Kč.