Winnwell Lokty Winnwell AMP700 SR, Senior, XL

Chrániče loktů od kanadské značky Winnwell AMP 700 pro sezónu 2018/19. Oblíbený model juniorských hokejových chráničů na lokty Chrániče... celý popis>
Winnwell Lokty Winnwell AMP700 SR
Značka: Winnwell
959 Kč
DO OBCHODU >

Chrániče loktů od kanadské značky Winnwell AMP 700 pro sezónu 2018/19. Oblíbený model juniorských hokejových chráničů na lokty

Chrániče loktů od kanadské značky Winnwell AMP 700 pro sezónu 2018/19. Oblíbený model juniorských hokejových chráničů na lokty, které jsou díky svému skvělému poměru kvality a ceny ideální volbou všech začínajících i rekreačních hokejistů. Jsou lehké a dostatčně chrání. Mají tvrdou skořepinu a skvěle sedí na svém místě. Tři stahovací pásky suchých zipů pro perfektní uchycení. Chrániče neomezují hráče v pohybu a nabízí patentovanou technologii NXT, která zabraňuje tvorbě zápachu a bakterií. O ochranu se starají zejména speciální vložky z PE pěny.

Specifikace

Biceps:

Plovoucí biceps stráž w / single density pěna

Předloktí:

Pěna s jednou hustotou vyztužená w/ PE (plastová) vložky

Popruhy:

3dílný páskovací systém – Elastické biceps a středové popruhy, předloktí překrývají zámek popruh

Skořepina:

Kloubní PE (plast) víčko vyztužené w / segmenty z pěny s jednou hustoto


Tento skvělý produkt Winnwell Lokty Winnwell AMP700 SR, Senior, je dostupný rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice hokejové chrániče loktů. Pořiďte si ještě další produkty z naší rubriky v bezva akci.

Tento kvalitní a levný kus Winnwell Lokty Winnwell AMP700 SR, Senior, XL od výrobce se skvělou pověstí Winnwell jde koupit tady teď právě se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 959 Kč.