Winnwell Ramena Winnwell AMP500 YTH, Dětská, S

Unikátní a oblíbený produkt Winnwell Ramena Winnwell AMP500 YTH, Dětská, S naleznete bezprostředně tady na stránkách v populární rubrice hokejové... celý popis>
Winnwell Ramena Winnwell AMP500 YTH
Značka: Winnwell
1 090 Kč
DO OBCHODU >

Unikátní a oblíbený produkt Winnwell Ramena Winnwell AMP500 YTH, Dětská, S naleznete bezprostředně tady na stránkách v populární rubrice hokejové chrániče ramen. Mrkněte na akční produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu!
Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající malé hokejisty a nenáročné hráče.

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající malé hokejisty a nenáročné hráče. Dětské lehké chrániče ramen, které nejenže dobře chrání, ale také neomezují hráče v pohybu. Model je novinkou pro sezonu 2016/2017.

Chránič ramen poskytne potřebnou ochranu pro hokej na amatérské kvalitní úrovni.Oblast bicepsu ochrání anatomicky tvarovaný chránič, velikost se nastaví za pomocí širokého suchého zipu. Hrudní kost je chráněna díky zesílenému vyztužení v oblasti hrudníku. Ramena jsou navržena tak, aby nebránila v pohybu, pomocí technologie Cleansport NXT, tato patentovaná technologie dokáže bezpečně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Chránič je navržen v jednoduchém černém designu s výrazně zelenými pruhy.

Popis:

Ramenní chránič:

Krytá konstrukce víčka

Hrudní kost:

HD pěna + PE vložka

Páteř:

Pěna se střední hustotou + PE vložka

Přední boční panely:

Pěna se střední hustotou

Zadní ledvinové panely:

Pěna se střední hustotou

Biceps :

Lisovaná součástka

Materiál:

HD pěna

Technologie zápachu:

NXT

Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Ramena Winnwell AMP500 YTH, Dětská, S od značky s tradicí a dobrou pověstí Winnwell můžete dostat právě nyní za nejnižší cenu! Momentálně k dispozici za 1 090 Kč.