Winnwell Ramena Winnwell Classic 2019 SR, Senior, S

Ramena WINNWELL Classic 2019 jsou tradičním „retro“ modelem ramen v moderním zpracování od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL!... více informací »
Winnwell Ramena Winnwell Classic 2019 SR
Značka: Winnwell
1 559 Kč
DO OBCHODU >
Ramena WINNWELL Classic 2019 jsou tradičním „retro“ modelem ramen v moderním zpracování od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL!...

Ramena WINNWELL Classic 2019 jsou tradičním „retro“ modelem ramen v moderním zpracování od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určeny jsou především pro hobby hráče nebo rekreační hokejisty.

Ramena Winnwell Classic SR ochrání tělo a ramena hobby hráčům a rekreačním hokejistům. Lehká hráčská vesta základní výkonnostní třídy, která ovšem poskytuje maximální pohodlí a volnost pohybu. Bezpečně ochrání, jsou lehké,pohodlné a skvěle pohlcují zápach . Velmi dobré zpracování má chránič bicepsu se širokým suchým zipem, který zajistí pevné upnutí.Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Specifikace

Ramenní chránič:

Vstřikovaný nízký profil

Biceps :

Ochrana s vložkami

Pas a záda:

Ochranná pěna

Kontrola zápachu:

NXT

 

 

Levný produkt Winnwell Ramena Winnwell Classic 2019 SR, Senior, S je k dispozici aktuálně na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové chrániče ramen. Máme pro vás ještě ostatní kousky z naší kategorie za báječnou cenu.

Zlevněný produkt Winnwell Ramena Winnwell Classic 2019 SR, Senior, S od kvalitní značky Winnwell jde sehnat zrovna dnes za super peníze. V současnosti za 1 559 Kč.