Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné JR, Junior, 110

Klasické bavlněné ribano Winnwell vhodné na lední hokej. Jednodílné hokejové ribano s dlouhými nohavicemi a rukávy, zapínání na zip se dvěma... více informací »
Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné JR
Značka: Winnwell
399 Kč
DO OBCHODU >
Klasické bavlněné ribano Winnwell vhodné na lední hokej. Jednodílné hokejové ribano s dlouhými nohavicemi a rukávy, zapínání na zip se dvěma...

Klasické bavlněné ribano Winnwell vhodné na lední hokej. Jednodílné hokejové ribano s dlouhými nohavicemi a rukávy, zapínání na zip se dvěma jezdci. Pro správný výběr velikosti využijte tabulky velikostí v obrázcích.

Klasické bavlněné ribano Winnwell  s příměsí polyesteru, kvůli dokonalé flexibilitě. Jednodílné hokejové ribano

s dlouhými nohavicemi a rukávy, zapínání na zip se dvěma jezdci. Nejprodávanější hokejové ribano, které má příjemný materiál, klasické provedení za super cenu!

 


Hodně oblíbený produkt Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné JR, Junior, 110 lze nakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v populární sekci hokejové doplňky. Vyhledejte si parádní kousky ze zmíněné sekce v bezva akci!

Oblíbený a akční výrobek Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné JR, Junior, 110 od výrobce Winnwell pohodlně nakoupíte zde za výhodnou cenu! Levně za cenu 399 Kč.