Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné SR, Senior, 170

Diskontní kus lze zakoupit rovnou tady u nás v rubrice hokejové doplňky! Máme pro vás další zboží z naší rubriky snadno online! Klasické... více informací »
Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné SR
Značka: Winnwell
499 Kč
DO OBCHODU >
Diskontní kus lze zakoupit rovnou tady u nás v rubrice hokejové doplňky! Máme pro vás další zboží z naší rubriky snadno online! Klasické...

Diskontní kus lze zakoupit rovnou tady u nás v rubrice hokejové doplňky! Máme pro vás další zboží z naší rubriky snadno online!
Klasické bavlněné ribano Winnwell vhodné na lední hokej. Jednodílné hokejové ribano s dlouhými nohavicemi a rukávy, zapínání na zip se dvěma jezdci. Pro správný výběr velikosti využijte tabulky velikostí v obrázcích.

Klasické bavlněné ribano Winnwell  s příměsí polyesteru, kvůli dokonalé flexibilitě. Jednodílné hokejové ribano

s dlouhými nohavicemi a rukávy, zapínání na zip se dvěma jezdci. Nejprodávanější hokejové ribano, které má příjemný materiál, klasické provedení za super cenu!

 

Výjimečný a žádaný výrobek Winnwell Ribano Winnwell bavlněné jednodílné SR, Senior, 170 od společnosti se zárukou kvality Winnwell jde nakoupit právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 499 Kč.