Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 SR, tmavě modrá, Senior, 15″

Kvalitní a levný produkt Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 SR, tmavě modrá, Senior, 15" dostanete jednoduše tady na webu ve známé sekci hokejové... více informací »
Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 SR
Značka: Winnwell
1 899 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a levný produkt Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 SR, tmavě modrá, Senior, 15" dostanete jednoduše tady na webu ve známé sekci hokejové...

Kvalitní a levný produkt Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 SR, tmavě modrá, Senior, 15″ dostanete jednoduše tady na webu ve známé sekci hokejové rukavice! Nyní můžete najít ještě další kousky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. WinnWell AMP500 jsou kvalitní a pohodlné rukavice pro poloprofesionály a hobby hráče, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

WinnWell AMP500 jsou kvalitní a pohodlné rukavice pro poloprofesionály a hobby hráče, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu a je jedno, zda se o vítězství bijí na ledě či na rybníku.

Rukavice mají skvělý střih, který nebrání žádnému pohybu a jsou lehké. Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Specifikace

Typ pěny:

Dvojitá hustota  PE pěny s destičkami

Materiál:

polyesterové úplety

Kontrola zápachu:                                                                            

NXT

Tento vynikající kousek Winnwell Rukavice Winnwell AMP500 SR, tmavě modrá, Senior, 15" od našeho známého výrobce Winnwell naleznete momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Ceny od 1 899 Kč.