Winnwell Rukavice Winnwell Classic Pro SR, červená, Senior, 13″

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče. Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny... více informací »
Winnwell Rukavice Winnwell Classic Pro SR
Značka: Winnwell
3 399 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče. Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny...

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče.

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče.

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou konstruované z pěny dvojí hustoty s PE vložkami. Díky tomu jsou lehké, ale zároveň perfektně ochrání. Díky svému volnému střihu  jsou pohodlné a perfektně padnou, mají dvoudílný FLEX-LOCK to umožňuje palci potřebný prostor, ale zároveň dobře ochrání. Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Specifikace

Typ pěny:

Dvojitá hustota s PE břitovými destičkami

Materiál:

Díly z polyesterového úpletu

Kontrola zápachu:

NXT

 


Vysoce kvalitní produkt Winnwell Rukavice Winnwell Classic Pro SR, červená, Senior, 13″ jde sehnat ještě na stránkách v oblíbené rubrice hokejové rukavice! Nyní si můžete pořídit oblíbené kusy z naší rubriky v bezva akci!

Tento designový produkt Winnwell Rukavice Winnwell Classic Pro SR, červená, Senior, 13" s osvědčenou značkou Winnwell máte možnost sehnat online levně! Cena již od 3 399 Kč.