Winnwell Rukavice Winnwell Pro Stock JR – Kůže, Junior, 12″, tmavě modrá

Profesionální hokejové rukavice Winnwell Pro Stock. Velmi pohodlné, kožené rukavice pro náročné hráče. Kvalitní rukavice s velmi dlouhou... více informací »
Winnwell Rukavice Winnwell Pro Stock JR - Kůže
Značka: Winnwell
1 299 Kč
DO OBCHODU >
Profesionální hokejové rukavice Winnwell Pro Stock. Velmi pohodlné, kožené rukavice pro náročné hráče. Kvalitní rukavice s velmi dlouhou...

Profesionální hokejové rukavice Winnwell Pro Stock. Velmi pohodlné, kožené rukavice pro náročné hráče. Kvalitní rukavice s velmi dlouhou životností.

Profesionální hokejové rukavice Winnwell Pro Stock. Velmi pohodlné, kožené rukavice pro náročné hráče. Super rukavice z kůže s velmi dlouhou životností. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!

Unikátní výrobek máte možnost najít právě na našem webu ve známé rubrice hokejové rukavice. Máme pro vás oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!

Zcela unikátní produkt Winnwell Rukavice Winnwell Pro Stock JR - Kůže, Junior, 12", tmavě modrá od známého předního výrobce Winnwell snadno můžete získat u nás teď za rozumné peníze. Teď v akci 1 299 Kč.