Winnwell Síť do branky Winnwell, 72″

Náhradní hokejová síť Winnwell  do  hokejové branky(různé velikosti), pro trénink přesné a tvrdé střelby na branku, bude s odolnou sítí... více informací »
Winnwell Síť do branky Winnwell
Značka: Winnwell
959 Kč
DO OBCHODU >
Náhradní hokejová síť Winnwell  do  hokejové branky(různé velikosti), pro trénink přesné a tvrdé střelby na branku, bude s odolnou sítí...

Náhradní hokejová síť Winnwell  do  hokejové branky(různé velikosti), pro trénink přesné a tvrdé střelby na branku, bude s odolnou sítí daleko efektivnější.

Náhradní hokejová síť Winnwell  do  hokejové branky(různé velikosti), pro trénink přesné a tvrdé střelby na branku bude s odolnou sítí daleko efektivnější. Síť vyrobenou z polyesteru neprotrhne téměř žádná tvrdá střela. Síť k brance připevníte velmi snadno pomocí tkaničky.

 

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

36“,54″,52“,60“,72“

Materiál:

 3 600-25 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

Diskontní výrobek jde získat mimo jiné na našem webu ve známé sekci hokejové doplňky! Podívejte se na ostatní kusy z této populární rubriky za příznivou cenu!

Tento nejprodávanější kousek Winnwell Síť do branky Winnwell, 72" od značky s dlouholetou tradicí Winnwell snadno najdete momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Ceny od 959 Kč.