Winnwell Síť do branky Winnwell Heavy Duty, Heavy Duty, 52″

Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem. Hokejová síť do branky... více informací »
Winnwell Síť do branky Winnwell Heavy Duty
Značka: Winnwell
690 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem. Hokejová síť do branky...

Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem.

Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem. Její vysoká kvalita zajistí, že ji jen tak nějaká rána neroztrhne a vydrží ina několik náročných sezón.

Síť má bílou barvu. Konstrukce sítě zaručuje velmi jednoduchou aplikaci na bránu s libovolnou konstrukcí (velikostí). Při střelbě můžou být pužity  jak tréninkové míčky, tak klasické hokejové puky, které dělají jiným sítím problém.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

36“,54″,52“,60“,72“

Materiál:

  Heavy Duty3 600-25 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

 


Nový produkt Winnwell Síť do branky můžete najít pohodlně tady na našem webu v oblíbené kategorii hokejové doplňky! Nyní pořídíte ještě další výrobky z této známé sekce za skvělou cenu!

Často hledaný výrobek Winnwell Síť do branky Winnwell Heavy Duty, Heavy Duty, 52" od dodavatele se skvělou pověstí Winnwell máte možnost dostat zde nyní za mimořádně nízkou cenu. Zrovna teď v akci za 690 Kč.