Winnwell Síť do branky Winnwell Pond Hockey, 72″

Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey a je pevná a má dlouhou životnost Síť do branky... více informací »
Winnwell Síť do branky Winnwell Pond Hockey
Značka: Winnwell
469 Kč
DO OBCHODU >
Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey a je pevná a má dlouhou životnost Síť do branky...

Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey a je pevná a má dlouhou životnost

Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey, je pevná a má dlouhou životnost. Je vyrobena z kvalitního polyesteru a je určená ke střelbě balónkem.

Nezapomeňte, že branky Pond hockey jsou branky mnohem menší než klasické hokejové branky!

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

36“,52“,54“,60“,72“

Materiál:

3 600- 25 000D polyester

   

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

 

 

Tento exkluzivní produkt Winnwell Síť do branky Winnwell Pond Hockey, 72″ máte možnost pořídit bez problémů tady na našem webu v populární rubrice hokejové doplňky. Nyní si můžete koupit ještě další produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online!

Kvalitní a levný produkt Winnwell Síť do branky Winnwell Pond Hockey, 72" od dodavatele s dobrým jménem Winnwell jde získat u nás skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 469 Kč.