Winnwell Síť do branky Winnwell Quik Net, 72″

Náhradní polyesterová síť Winnwell Quik Net do tréninkové branky kanadského výrobce Winnwell. uchycení pomocí pásků se suchým zipem. ... více informací »
Winnwell Síť do branky Winnwell Quik Net
Značka: Winnwell
959 Kč
DO OBCHODU >
Náhradní polyesterová síť Winnwell Quik Net do tréninkové branky kanadského výrobce Winnwell. uchycení pomocí pásků se suchým zipem. ...

Náhradní polyesterová síť Winnwell Quik Net do tréninkové branky kanadského výrobce Winnwell. uchycení pomocí pásků se suchým zipem. 

Náhradní polyesterová síť Winnwell Quik Net do tréninkové branky kanadského výrobce Winnwell. uchycení pomocí pásků se suchým zipem. 

Náhradní síť do hokejových branek Winnwell, ale můžete je využít i do jakýchkoliv jiných branek v dané velikosti, u kterých se síť přidělává na suchý zip.

Popis:

Naše náhradní síť QuikNet je určena pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síť na stávající.

Mesh systém QuikNet.

Specifikace

Velikost:

72“,60“,54“

Materiál:

Těžký 8000D -18000Dpolyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na  síť

 

 

Tento designový produkt jde získat bez obtíží tady u nás v sekci hokejové doplňky. Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Velmi žádaný produkt Winnwell Síť do branky Winnwell Quik Net, 72" od výrobce s dobrým jménem Winnwell můžete sehnat momentálně v naši nabídce extra se slevou! Ve skvělé akci za 959 Kč.