Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ Stand-Alone, 72″

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" poslouží jako praktický pomocník při střelbě míčkem a plastovým pukem. Kovová postranní síť... více informací »
Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone
Značka: Winnwell
599 Kč
DO OBCHODU >
Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" poslouží jako praktický pomocník při střelbě míčkem a plastovým pukem. Kovová postranní síť...

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72″ poslouží jako praktický pomocník při střelbě míčkem a plastovým pukem.

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72″ poslouží jako praktický pomocník při střelbě míčkem a plastovým pukem.

Postranní síť WinnWell Stan-Alone snadno zachytí i ty nejtvrdší střely. Díky vysoké stabilitě nemusíte síť uchycovat k brankové konstrukci, při instalaci tedy nepotřebujete žádné nářadí. Síť je určena  pro branky s oficiálními hokejovými rozměry 72″ a poskytne maximální pokrytí prostoru kolem branky.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

72″

Materiál:

Těžký 3600D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť


Tento levný kus Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ Stand-Alone, 72″ najdete teď tu na stránkách v oblíbené sekci hokejové doplňky. Nyní si můžete vybrat parádní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Super kousek Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone, 72" od oblíbené značky se zárukou kvality Winnwell jde získat právě teď za výhodnou cenu. Teď v akci 599 Kč.