Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ Stand-Alone Heavy Duty, Heavy Duty, 72″

Vysoce kvalitní kus Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone lze zakoupit v pohodě na webu v rubrice hokejové doplňky. Vyberte si... více informací »
Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone Heavy Duty
Značka: Winnwell
1 049 Kč
DO OBCHODU >
Vysoce kvalitní kus Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone lze zakoupit v pohodě na webu v rubrice hokejové doplňky. Vyberte si...

Vysoce kvalitní kus Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ Stand-Alone lze zakoupit v pohodě na webu v rubrice hokejové doplňky. Vyberte si ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za super ceny!
Postranní síť WinnWell Stand-Alone 72″ Heavy Duty poslouží při střeleckých trénincích pro zachytávání vstřelených puků a míčků .

Postranní síť WinnWell Stand-Alone 72″ Heavy Duty poslouží při střeleckých trénincích pro zachytávání vstřelených puků a míčků .

Postranní síť snadno zachytí i ty nejtvrdší střely. Síť do postranní sítě WINNWELL 72“ Stand-Alone Heavy Duty, která je vyrobená z odolného polyesteru a je díky označení Heavy Duty určená i pro střelbu pukem.

Popis:

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace:

Velikost:

72″

Materiál:

Těžký 18 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

Vynikající produkt Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone Heavy Duty, Heavy Duty, 72" od výrobce s dlouholetou historií Winnwell dostanete v naší online nabídce opravdu výhodně! Právě teď jen za 1 049 Kč.