Winnwell Stickhandling Winnwell Basic Stickhandling Aid

Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností. Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností. V dnešní době je hokej extrémně... více informací »
Winnwell Stickhandling Winnwell Basic Stickhandling Aid
Značka: Winnwell
1 359 Kč
DO OBCHODU >
Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností. Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností. V dnešní době je hokej extrémně...

Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností.

Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností.

V dnešní době je hokej extrémně rychlý. Hbité nohy už musí mít i urostlejší hokejisté a zdá se, že v rychlosti už se hokej moc posunout nemůže. Co se ale zlepšit dá, je šikovnost tvých rukou!

Díky tomuto hadu lze dosáhnout šikovnosti hráčů NHL. Tento hokejový had má 5 nastavitelných poloh pro různé typy tréninku, proto není trénink jednotvárný a naopak nabízí spoustu možností.

Lehký a přenosný design, není nutná žádná montáž.

Tento had lze použít pouze při tréninku s pukem, ať už klasickým či speciálním pukem Green Biscuit.

Vynikající produkt Winnwell Stickhandling Winnwell Basic Stickhandling Aid můžete pořídit právě nyní tu na našem webu v oblíbené rubrice hokejové doplňky! Nyní koupíte další výrobky z této populární kategorie za nejnižší cenu.

Vynikající produkt Winnwell Stickhandling Winnwell Basic Stickhandling Aid od značky s tradicí a dobrou pověstí Winnwell jde koupit v naší internetové nabídce za akční cenu! Aktuálně za super cenu 1 359 Kč.