Winnwell Stickhandling Winnwell Premium Stickhandling Aid

Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Stickhandling Winnwell Premium Stickhandling Aid můžete pořídit snadno na webu zařazený v sekci hokejové... více informací »
Winnwell Stickhandling Winnwell Premium Stickhandling Aid
Značka: Winnwell
2 190 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Stickhandling Winnwell Premium Stickhandling Aid můžete pořídit snadno na webu zařazený v sekci hokejové...

Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Stickhandling Winnwell Premium Stickhandling Aid můžete pořídit snadno na webu zařazený v sekci hokejové doplňky! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé kategorie za extra cenu!

Nastavitelný had pro zlepšení hokejových dovedností.

V dnešní době je hokej extrémně rychlý. Hbité nohy už musí mít i urostlejší hokejisté a zdá se, že v rychlosti už se hokej moc posunout nemůže. Co se ale zlepšit dá, je šikovnost tvých rukou!

Díky tomuto hadu lze dosáhnout šikovnosti hráčů NHL. Tento hokejový had má 7 nastavitelných poloh pro různé typy tréninku, proto není trénink jednotvárný a naopak nabízí spoustu možností.

Lehký a přenosný design, není nutná žádná montáž.

Tento had lze použít pouze při tréninku s pukem, ať už klasickým či speciálním pukem Green Biscuit.

Oblíbený a akční kus Winnwell Stickhandling Winnwell Premium Stickhandling Aid od dodavatele kvalitních produktů Winnwell máte možnost najít tady extra se slevou. Nyní zakoupíte za 2 190 Kč.