Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 52″ Heavy Duty, Heavy Duty, 52″

Střelecká plachta WinnWell Accushot Heavy Duty 52" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby. Střelecká plachta WinnWell Accushot Heavy... více informací »
Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 52" Heavy Duty
Značka: Winnwell
1 490 Kč
DO OBCHODU >
Střelecká plachta WinnWell Accushot Heavy Duty 52" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby. Střelecká plachta WinnWell Accushot Heavy...

Střelecká plachta WinnWell Accushot Heavy Duty 52″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby.

Střelecká plachta WinnWell Accushot Heavy Duty 52″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby.

Při tréninku a už vás nebaví střílet na prázdnou branku, pak je střelecká plachta je právě pro vás. Plachta má 5 otvorů – v horních rozíchnad lapačkou a vyrážečkou a mezi nohama.Díky směsi polyesteru a PVC je plachta maximálně pevná, nemusíte se tedy bát vystřelit ani ty nejtvrdší střely. Spodní část plachty je navíc těžší, proto ideálně drží tvar.

Plachta je vhodná pro klasické hokejové branky. Lehce ji připnete za pomocí kovových oček a silné gumy.

Popis

Naše plachty jsou konstruovány z PVC vyztuženého polyesteru. Nerezové průchodky a robustní bungee šňůry pomáhají připevnit tento cíl k široké škále sítí.

POZNÁMKA: Síť a branka nejsou součástí dodávky

Specifikace

Velikost:

52″

Stavební:

Těžká polyesterová konstrukce 1 800D vyztužená PVC podložkou

Zahrnuje:

12 bungee šňůry s nerezovými průchodkami pro rychlé nastavení

Další:

Těžší dno zajišťuje tvar

 


Hodně prodávaný produkt můžete pořídit lehce tady na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky! Najděte si parádní produkty z této známé rubriky za extra cenu.

Hodně žádaný produkt Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 52" Heavy Duty, Heavy Duty, 52" od spolehlivé značky Winnwell je k dispozici právě teď u nás opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 1 490 Kč.