Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72″ Pro Shot, 72″

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální . Střelecká... více informací »
Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Pro Shot
Značka: Winnwell
1 490 Kč
DO OBCHODU >
Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální . Střelecká...

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální .

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální .

Součástí plachty je 5 otvorů v místech, kde se brankáři kotouče nejhůře chytají, tedy v horních rozíchnad lapačkou a vyrážečkou a mezi nohama.

Díky směsi polyesteru a PVC je plachta maximálně pevná,spodní část plachty je navíc těžší, proto ideálně drží tvar.Plachta je vhodná pro klasické hokejové branky. Lehce ji připnete za pomocí kovových oček a silné gumy.

Popis

Střelecká plachta Accushot je konstruována pomocí těžkého PVC vyztuženého polyesteru.

Specifikace

Velikost:

72″

Stavební:

Těžká polyesterová konstrukce 1 800D vyztužená PVC podložkou

Zahrnuje:

14 bungee šňůry s nerezovými průchodkami pro rychlé nastavení

Další:

Hmotnost dno zajistit cíl drží tvar

Akční produkt Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot můžete koupit rovnou u nás ve známé sekci hokejové doplňky. Podívejte se na ještě jiné zboží z této oblíbené sekce na pár kliknutí!

Vysoce kvalitní produkt Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Pro Shot, 72" od známé společnosti Winnwell jednoduše získáte momentálně na našich stránkách skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 1 490 Kč.