Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 32″, 32″

Akční kus máte možnost koupit taky tady na webu zařazený v sekci hokejové doplňky. Získejte jiné produkty z této populární sekce za parádní... více informací »
Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 32"
Značka: Winnwell
269 Kč
DO OBCHODU >
Akční kus máte možnost koupit taky tady na webu zařazený v sekci hokejové doplňky. Získejte jiné produkty z této populární sekce za parádní...

Akční kus máte možnost koupit taky tady na webu zařazený v sekci hokejové doplňky. Získejte jiné produkty z této populární sekce za parádní cenu. Tréninkový terč Winnwell Shotmate 32″ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku .

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 32“ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku .

Můžete střílet do rohů branky nebo mezi betony brankáře.Terč připevněný k brance je vhodné střílet míčkem nebo umělohmotným pukem. Tréninkový terč je z kvalitního polyesteru a k brance ho připevníte bez použítí nářadí během pár sekund pomocí pásků se suchým zipem. Terč zakryje prostor branky o velikosti 32.

Popis

Tréninkové terče Winnwell Shotmate  jsou konstruovány s použitím vysoce kvalitního polyesteru. Popruhy Velcro umožňují rychlé nastavení na široké škále sítí.

Není určen pro použití s puky.

Specifikace

Velikost:

32″

Materiál:

200D polyester

Zahrnuje:

10 Velcro popruhů pro rychlé nastavení

Další:

5 jamková konstrukce pro optimální praxi

Tento kvalitní produkt Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 32", 32" od výrobce se skvělou pověstí Winnwell máte možnost najít v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 269 Kč.