Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 60″, 60″

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 60" je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . Tréninkový terč Winnwell Shotmate 60" je... více informací »
Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 60"
Značka: Winnwell
459 Kč
DO OBCHODU >
Tréninkový terč Winnwell Shotmate 60" je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . Tréninkový terč Winnwell Shotmate 60" je...

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 60″ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku .

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 60“ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku .

Můžete střílet do rohů branky nebo mezi betony brankáře.Terč připevněný k brance je vhodné střílet míčkem nebo umělohmotným pukem. Tréninkový terč je z kvalitního polyesteru. Plachtu k brance připevníte bez použítí nářadí během pár sekund pomocí deseti pásků se suchým zipem. Terč zakryje prostor branky o velikosti 60.

Popis

Tréninkový terč Winnwell Shotmate  jsou konstruovány s použitím vysoce kvalitního polyesteru. Popruhy Velcro umožňují rychlé nastavení na široké škále sítí.

Není určen pro použití s puky.

Specifikace

Velikost:

60″

Materiál:

200D polyester

Zahrnuje:

10 Velcro popruhů pro rychlé nastavení

Další:

5 jamková konstrukce pro optimální praxi


Diskontní produkt jde koupit pohodlně tady na stránkách zařazený v kategorii hokejové doplňky! Nyní si můžete pořídit zlevněné kousky ve zmíněné sekci z pohodlí domova!

Často hledaný produkt Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 60", 60" od výrobce se zárukou kvality Winnwell jde koupit zde teď právě výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 459 Kč.