Winnwell Taška Winnwell Basic Carry JR, tmavě modrá, Junior, 28″

Taška WINNWELL Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je... více informací »
Winnwell Taška Winnwell Basic Carry JR
Značka: Winnwell
790 Kč
DO OBCHODU >
Taška WINNWELL Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je...

Taška WINNWELL Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro začínající hráče a malé hokejisty.

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

Je to kvalitní základní taška z odolného materiálu (polyesteru), která má  pevné popruhy, zip přes střední část tašky a vnitřní kapsu tvořenou PVC tkaninou. Velká vnější kapsa umožňuje uložení věcí do samostatného prostoru. Dvě boční kapsy jsou určeny pro uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou na každém konci tašky.

Možnost nosit tašku klasicky v ruce pomocí zesílených nastavitelných úchytů.

Specifikace

Velikost:

Junior 28″ x 15″ x 15″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Těžká práce (#10),po celé délce tašky

Popruh:

5cm pásy o šířce

Specifikace

Velikost:

Junior 28″ x 15″ x 15″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Těžká práce (#10),po celé délce tašky

Popruh:

5cm pásy o šířce

Kvalitní a žádaný výrobek Winnwell Taška Winnwell Basic Carry JR, tmavě modrá, Junior, 28" od dodavatele se skvělou pověstí Winnwell lze zakoupit tady teď právě za báječnou cenu. Nyní pořídíte za 790 Kč.