Winnwell Taška Winnwell Basic Carry SR, tmavě modrá, Senior, 32″

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejového vybavení a především pro začínající... více informací »
Winnwell Taška Winnwell Basic Carry SR
Značka: Winnwell
1 049 Kč
DO OBCHODU >
Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejového vybavení a především pro začínající...

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejového vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejového vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

 

Je kvalitní základní taška z odolného materiálu (polyesteru), která má  pevné popruhy, zip přes střední část tašky a vnitřní kapsu tvořenou PVC tkaninou. Velká vnější kapsa umožňuje uložení věcí do samostatného prostoru. Dvě boční kapsy jsou určeny pro uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou na každém konci tašky.

Možnost nosit tašku klasicky v ruce pomocí zesílených nastavitelných úchytů.

Specifikace

Velikost:

Senior  32″ x 15″ x 20″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Těžká práce (#10),po celé délce tašky

Popruh:

5cm pásy o šířce

Nejprodávanější výrobek Winnwell Taška Winnwell Basic Carry SR, tmavě modrá, Senior, 32″ lze nakoupit právě teď na webu v kategorii hokejové tašky. Mrkněte na akční zboží z této rubriky na pár kliknutí!

Výjimečný a žádaný kus Winnwell Taška Winnwell Basic Carry SR, tmavě modrá, Senior, 32" od oblíbené značky Winnwell můžete pořídit teď za parádní cenu! Teď za akční cenu 1 049 Kč.