Winnwell Taška Winnwell Basic Carry YTH, tmavě modrá, Dětská, 24″

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající... více informací »
Winnwell Taška Winnwell Basic Carry YTH
Značka: Winnwell
649 Kč
DO OBCHODU >
Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající...

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

Taška Winnwell Basic Carry je kvalitní hokejová taška bez koleček přes rameno, určená na  hokejové vybavení a především pro začínající hráče a malé hokejisty.

 

Je kvalitní základní taška z odolného materiálu (polyesteru), která má  pevné popruhy, zip přes střední část tašky a vnitřní kapsu tvořenou PVC tkaninou. Velká vnější kapsa umožňuje uložení věcí do samostatného prostoru. Dvě boční kapsy jsou určeny pro uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou na každém konci tašky.

Možnost nosit tašku klasicky v ruce pomocí zesílených nastavitelných úchytů.

Specifikace

Velikost:

Dětská 24″ x 14″ x 12″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Těžká práce (#10),po celé délce tašky

Popruh:

5cm pásy o šířce

Tento kvalitní produkt Winnwell Taška Winnwell Basic Carry jde nakoupit v pohodě tu na webu zařazený v kategorii hokejové tašky. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této známé rubriky za super peníze.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Winnwell Taška Winnwell Basic Carry YTH, tmavě modrá, Dětská, 24" od výrobce se skvělou pověstí Winnwell snadno seženete zrovna dneska téměř zdarma. K sehnání zrovna v akci za 649 Kč.