Winnwell Terč Winnwell Kovový zvonící (2ks), Heavy Duty

Tento kvalitní a levný produkt můžete sehnat již dnes tu na stránkách v populární sekci hokejové doplňky! Připravili jsme parádní zboží ve... více informací »
Winnwell Terč Winnwell Kovový zvonící (2ks)
Značka: Winnwell
790 Kč
DO OBCHODU >
Tento kvalitní a levný produkt můžete sehnat již dnes tu na stránkách v populární sekci hokejové doplňky! Připravili jsme parádní zboží ve...

Tento kvalitní a levný produkt můžete sehnat již dnes tu na stránkách v populární sekci hokejové doplňky! Připravili jsme parádní zboží ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Terč WinnWell kovový zvonící (2ks) jsou ve tvaru zvonu a jsou určeny pro trénování přesnosti  střelby.

Terč WinnWell kovový zvonící (2ks) jsou ve tvaru zvonu a jsou určeny pro trénování přesnosti  střelby.

Je možné terče připevnit v podstatě do všech hokejových branek, kde přesnou střelu uslyšíte. Kovové terče jsou ve tvaru zvonu, jsou ideálním doplňkem pro trénink přesnosti střelby. Terče k brance rychle přiděláte i odděláte pomocí ocelových lanek. Terče odolají i nejprudší střele pukem.

Specifikace

Velikost:

4″x 5″

Množství:

2 zahrnuté cíle

Materiál:

3,3 mm silná ocel

Zahrnuje:

2 kovové dráty s S-hákem pro rychlé nastavení
2 extra kovový drát s S-hákem

Poznámky:

Net není zahrnuto

Velmi žádaný produkt Winnwell Terč Winnwell Kovový zvonící (2ks), Heavy Duty od známého výrobce Winnwell jednoduše najdete v naší aktuální nabídce za rozumné peníze. Nyní za 790 Kč.