Winnwell Trenérská tabule Winnwell, 80x110cm

Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a herních situací. Ideální pomůcky... více informací »
Winnwell Trenérská tabule Winnwell
Značka: Winnwell
1 749 Kč
DO OBCHODU >
Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a herních situací. Ideální pomůcky...

Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a herních situací. Ideální pomůcky pro každého hokejového trenéra.

Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a herních situací. Ideální pomůcky pro každého hokejového trenéra. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!


Oblíbený a akční výrobek Winnwell Trenérská tabule Winnwell, 80x110cm lze získat jednoduše tu v oblíbené sekci hokejové doplňky! Najděte si oblíbené produkty z této známé sekce za outletovou cenu!

Oblíbený a kvalitní výrobek Winnwell Trenérská tabule Winnwell, 80x110cm od značky s dobrým jménem Winnwell můžete pořídit momentálně skutečně levně. Za bezkonkureční cenu 1 749 Kč.