Winnwell Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard SR, Senior, XXL

Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy. Triko s nákrčníkem... více informací »
Winnwell Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard SR
Značka: Winnwell
1 729 Kč
DO OBCHODU >
Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy. Triko s nákrčníkem...

Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy.

Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko  s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy.

Triko je vyrobeno z kvalitního funkčního a rychleschnoucího materiálu, který výborně odvádí vlhkost, pomáhá regulovat teplotu těla a tím zaručuje příjemnější pocit při hře. Má přiléhavý střih a vyšší stojáček u krku. Je ideální jako první vrstva pro sportovní využití. Nastavitelný límec pro vlastní pohodlí.

Popis:

Certifikace BNQ/CE, vestavěná ochrana krku, nastavitelný límec, vlákna DuPont KELVAR(ochrana proti prořezání)

Velikost SR:

  • S –    hrudník 37″ – 38″ / krk 13,5″-15,5″
  • M –    hrudník 39″-40″ / krk 15″-17″
  • L –     hrudník 41″-43″ / krk 15″-17″
  • XL –   hrudník 44″-46″ / krk 18,5″ – 19″
  • XXL – hrudník 47″-49″ / krk 18,5″19″


Zlevněný produkt Winnwell Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard SR, Senior, XXL je k sehnání nyní u nás ve známé kategorii hokejové doplňky! Nyní můžete získat podobné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu.

Tento designový kousek Winnwell Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard SR, Senior, XXL od dodavatele zboží Winnwell lze sehnat teď za nejnižší cenu! Momentálně k dispozici za 1 729 Kč.